ENTI RREGULLATOR I ENERGJISENjoftim per Seance Degjimore date 20.04.2018
 Enti Rregullator i  Energjisė, njofton te gjitha palėt e interesuara, se nė vijim tė procesit tė nisur “Mbi fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit tė OSHEE sh.a. pėr tarifat e shėrbimit tė shpėrndarjes sė energjisė elektrike sipas nivelit tė tensionit pėr vitin 2018””, nė datėn 20.04.2018, ora 12.00, nė mbėshtetje tė nenit 27 dhe 29 tė “Rregullore pėr Organizimin, Funksionimin dhe Proēedurat e ERE-s” do tė organizojė njė seancė degjimore mes pėrfaqėsuesve tė ERE dhe OSHEE sh.a.