Welcome to ERE

Bulevardi "Bajram Curri",
Rruga "Viktor Eftimiu"
nr.1023, Tirane
Tel&Fax: +355 042222963, 042269590
E-mail: erealb@ere.gov.al

Kliko ketu per vendndodhjen

NA KONTAKTONI

 

  • Home  
  • »    

Njoftime

ERE dhe ZRRE intensifikojnė bashkėpunimin bilateral
ERE dhe ZRRE intensifikojnė bashkėpunimin bilateral
Njoftim per Mbledhje Bordi date 16.12.2019
Njoftim per Mbledhje Bordi date 16.12.2019
Njoftim per Mbledhje Bordi date 12.12.2019
Njoftim per Mbledhje Bordi date 12.12.2019
Takimi Grupi i Punės i ECRB – REMIT nė datėn 29 Maj 2019 nė Athinė, Greqi
Takimi Grupi i Punės i ECRB – REMIT nė datėn 29 Maj 2019 nė Athinė, Greqi
Takimi i CEER nė tė cilėn u votua pėr pjesėmarrjen e ERE si vėzhguese nė kėtė organizatė
Takimi i CEER nė tė cilėn u votua pėr pjesėmarrjen e ERE si vėzhguese nė kėtė organizatė
Diskutimet kryesore tė Rregulatorėve tė Mesdheut mbi Zhvillimet e tė ardhmes sė Gazit dhe tė Burimeve tė Rinovueshme
Nė datėn 6 Nėntor 2019 nė Bruksel, Medreg (Organizata e Rregullatorėve tė Energjisė pėr Mesdheun) zhvilloi forumin e saj me temėn “Pjesa kryesore e Rregullores sė...
Rifillimi i bashkėpunimit tė ERE-s me E-Control
Nė datėn 21 Tetor 2019 u zhvillua nė Vjenė tė Austris takimi me pėrfaqėsuesit e Kontrollit tė Energjisė (E-Control). Takimi kishte pėr qėllim riforcimin e mardhėnieve dhe...
ERE dhe EMRA intensifikojnė bashkėpunimin bilateral
ERE dhe EMRA intensifikojnė bashkėpunimin bilateral
Njoftim per Mbledhje Bordi date 02.12.2019
 Njoftim per Mbledhje Bordi date 02.12.2019
Njoftim per Mbledhje Bordi date 25.11.2019
Njoftim per Mbledhje Bordi date 25.11.2019