Welcome to ERE

Bulevardi "Bajram Curri",
Rruga "Viktor Eftimiu"
nr.1023, Tirane
Tel&Fax: +355 042222963, 042269590
E-mail: erealb@ere.gov.al

Kliko ketu per vendndodhjen

NA KONTAKTONI

 

  • Home  
  • »  NJOFTIME  
  • »  Njoftime, deklarata per shtyp  
  • »  Njoftime  
PRINT Mail
Njoftim per Seance Degjimore date 30.03.2018
Enti Rregullator i  Energjisė, njofton te gjitha palėt e interesuara, se nė vijim tė procesit tė nisur “Mbi fillimin e procedurės pėr miratimin e tarifės sė transmetimit tė gazit natyror nga shoqėria ALBGAZ sh.a, pėr vitin 2018”, nė datėn 30.03.2018, ora 12.00, nė mbėshtetje tė nenit 27 dhe 29 tė “Rregullore pėr Organizimin, Funksionimin dhe Proēedurat e ERE-s” do tė organizojė njė seancė degjimore mes pėrfaqėsuesve tė ERE, Albpetrol sh.a. dhe ALBGAZ sh.a.