Welcome to ERE

Bulevardi "Bajram Curri",
Rruga "Viktor Eftimiu"
nr.1023, Tirane
Tel&Fax: +355 042222963, 042269590
E-mail: erealb@ere.gov.al

Kliko ketu per vendndodhjen

NA KONTAKTONI

 

  • Home  
  • »  PHOTOGALLERY  

Z. Petrit Ahmeti Kryetar i ERE zgjidhet si Zv. President i MEDREG

Memorandum of Understanding of Western Balkan 6

Forumi i 6-te Boteror i Rregullatoreve te Energjise (WFER6 2015) Maj 2015, Stamboll

Sesion i 9 plenar i Asamblese Parlamentare te vendeve te Mesdheut (PAM) Monaco 2-4 Shkurt

“Nėnshkruhet marrėveshja e financimit 150 milion dollarė me Bankėn Botėrore

Takim midis Prodhuesve Privatė dhe Ministrit tė Energjisė dhe Industrisė mbi Problematikėn e Sektori

Java Italiane ne Shqiperi, 7 Maj 2014

Tryeza me Donatorėt pėr Sistemin Energjetik Shqiptar datė 08.04.2014

Analiza e punės sė kompanisė CEZ Shpėrndarje date 31 Mars 2014

Mbledhja ndermjet Republikes se Shqipėrisė dhe asaj te Kosovės, date 29 Mars 2014
Tjetra